Hakkımızda

2004 Yılından bu yana diş malzemesi satış alanında yürüttüğümüz ve halen devam eden şirketimizden elde ettiğimiz deneyimi 2012 yılında üretime de   taşımak adına kurulan PROMİDA DİŞ MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ., Türkiye'de az sayıda olan diş sarf malzemeleri üretiminin artmasına katkı sağlamak ve ticari açıdan büyümek amacıyla Eskişehir'de kurulmuştur.

2015 yılına kadarARGE çalışmaları yürütmüş bu çalışmalarda ortaya çıkan ürünlerin üretim ve satışına 2016yılında aktif olarak başlanmıştır. Ürünlerimizin geliştirilmesine yönelik çalışmalarımız devam ederken 2018 yılında ihracat odaklı hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere çalışmalarımıza başladık.  Amacımız restoratif diş hekimliği ürünlerini alanında dünyada sözü geçen bir marka olmaktır.             

Şirketimizin birçok ürün üzerinde araştırması sürmekle beraber, halen mevcut ürünlerimizin yurtiçi pazarlama ve ihracat çalışmaları devam etmektedir.   Şirketimizin hedefleri arasında, yurtiçinde ve yurtdışında tanınırlığı yüksek bir marka olmak, ürünlerinin kalitesiyle öne çıkmak, diş hekimliğindeki mevcut tedavi yöntemleri için farklı çözümler sunucak inovatif ürünler geliştirebilmek, kalite ve fiyat rekabeti arasındaki dengeyi koruyarak rekabeti arttırmak  ve böylece tüm ülkedeki diş sarf malzemesi üreticilerini kaliteli ürün gelişimine yönlendirmeye katkıda bulunmak,Türkiye'nin diş sarf malzemeleri üretiminde dünyada marka   olabilmesine katkı sağlayabilmek vardır. Bu yönde, ürünlerimizi kullanan ve satışını yapan sizlerin değerli öneri ve eleştirilerine her   zaman açık olup ,  destek  gerektiren her konuda sizleri varolan tüm gücümüzle desteklemeye hazırız.

 

Ürettiğimiz ürünlerin insan sağlığında kullanıldığının bilincinde olup, yetkili belgelendirme kuruluşlarından aldığımız İSO ve CE belgelerimiz bu bilincin kanıtı niteliğindedir.

Eskişehir Web Tasarım
WhatsApp Destek Hattı