Hakkımızda

Promida Diş Malzemeleri 2012 yılında kurulmuştur.  Türkiye’de diş malzemeleri alanında Dünya standartlarında üretim yapmayı hedefleyerek ürün yelpazesini her geçen gün geliştirmektedir. Diş hekimliğinin pek çok alanında kullanılan restoratif dolgu malzemeleri, geçici ve daimi yapıştırıcılar, tedavi ürünleri, profilaksi tozları ve macunları gibi geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Ürünlerimizin üretiminde dünyada bilinen ve kalitesi kanıtlanmış diş malzemeleri üretimine uygun kimyasal hammaddeleri sağlık sektöründe olmanın bilinciyle kullanmaktayız. Ürünlerimizin testleri yetkin firmalar ve kendi laboratuvarımızda özenle yapılmaktadır. Ürünlerimiz hakkında bilimsel çalışmalarda günden güne artmakta, Dünyanın pek çok ülkesinden Diş hekimlerinin klinik deneyimlerini ve geri bildirimlerini en üst değer olarak almış bunları değerlendirmekteyiz.

Yeni ürünler için AR-GE çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Her sene yeni ürünlerle karşınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Daha önce diş hekimliğinde yapılmamış yenilikçi ürünlerin ortaya çıkarılmasında sahip olduğumuz fikirleri çalışmalara dönüştürecek kabiliyete hızla kavuşmaktayız. Kaliteli ve iyi ürünlerin üretilmesi ve ortaya çıkarılması konusunda ilk günkü heyecanımızla çalışıyoruz.

Öncelikli hedefimiz her zaman kaliteli ürün ve kolay ulaşılabilirliği sağlamaktır. Üretimlerimiz de kalitenin ve güvenli ürünlerin ortaya çıkarılabilmesi için gerekli standartlar üretimimizde sağlanmış bu standartlar doğrultusunda üretim yapılmaktadır.

Nitelikli ekip arkadaşlarımız, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımız, otomasyona dayalı üretim hattımız, sürekli araştıran ve kendisini geliştiren bakış açımız ile Global Bir Marka olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Eskişehir Web Tasarım
WhatsApp Destek Hattı