Kurumsal

Değerli Müşterilerimiz;

                2012 yılında dental sektörde 10 yıllık pazarlama, ithalat, ihracat  tecrübesine sahip 3 ortak tarafından kurulan PROMİDA DİŞ MALZEMELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ., Türkiye'de az sayıda olan diş sarf malzemeleri üretminin artmasına katkı sağlamak ve ticari açıdan büyüme amacıyla Eskişehir'de kurulmuştur. 2014 yılında şirketin ARGE'deki eksikliği göz önüne alınarak, üretilen ürünlerin kalitesinin yükselmesinde büyük pay sahibi olan sektörde oldukça tanınmış uzman bir isimde ortaklar arasına eklenmiştir. Kurucu ortaklarından biri aramızdan ayrılsada gönül ve ticari bağımız kendisiyle devam etmekte ve yine sektörde tecrübeli yeni ortağımız ile şirketimiz mevcut dört ortakla hızlı bir şekilde gelişimini sürdürmektedir. 

                Şirketimizin birçok ürün üzerinde araştırması sürmekle beraber, halen mevcut ürünlerimizin yurtiçi pazarlama ve ihracat çalışmaları devam etmektedir.      

                Şirketimizin hedefleri arasında, yurtiçinde ve yurtdışında tanınırlığı yüksek bir marka olmak, ürünlerinin kalitesiyle öne çıkmak, diş hekimliğindeki mevcut tedavi yöntemleri için farklı çözümler sunucak inovatif ürünler geliştirebilmek, kalite ve fiyat rekabeti arasındaki dengeyi koruyarak rekabeti arıttırmak ve böylece tüm ülkedeki diş sarf malzemesi üreticilerini kaliteli ürün gelişimine yönlendirmeye katkıda bulunmak, Türkiye'nin diş sarf malzemeleri üretiminde dünyada marka olabilmesine katkı sağlayabilmek vardır. Bu yönde, ürünlerimizi kullanan ve satışını yapan sizlerin değerli öneri ve eleştirilerine her zaman açık olup, destek gerektiren her konuda sizleri varolan tüm gücümüzle desteklemeye hazırız.

                Ürettiğimiz ürünlerin insan sağlığında kullanıldığının bilincinde olup, yetkili belgelendirme kuruluşlarından aldığımız İSO ve CE belgelerimiz bu bilincin kanıtı niteliğindedir.

Eskişehir Web Tasarım